İphone 6 Ne Zaman Çıkacak ?

 

 

Son aylarda teknoloji aldı başını gitti.  Bu yılın en iyi telefonu galaxy s 3 ü tanıtacağını açıklayan Samsung’ un açıklamasının ardından çok geçmeden telefon piyasaya sürüldü. Bunun üzerine etrafta iphone 5 çıkacak söylentileri meydana geldi.bireyler galaxy s 3 mü alayım iphone 5 mi diye düşünmeye başladılar.İphone 5 in gösterimleri insanları heyecanlandırıyordu. Beklentiler iyice arttı bazılarının ihtiyacını karşılayacak bir telefon bazılarını ise tatmin etmeyecek düzeydeydi.Ve derken iphone 5 piyasaya sürüldü.

 

Daha ilk günden stoklarda iphone kalmadı hatta bir söylentiye göre ilk alıcı 8 gün öncesinden sıraya girdi. Şu an Türkiye’de de satışta bulunan iphone 5 hayranları 4 s’ den sonra hayal kırıklığına uğratmış durumda.

 

Söylediğimiz gibi teknolojiyi yakalamak imkansız.Daha şimdiden galaxy s 4 piyasaya sürülecek diye söylentiler dolaşmaya başladı.Bunun dışında apple ın misilleme yapıp iphone 6 yı çıkarma söylentileri de cabası .

 

Mobil piyasasında lider konumda bulunan iphone tahtını kimseye kaptırmak niyetinde değil gibi gözüküyor. İphone seveler daha şimdiden İphone 6 yı beklemeye başladılar.

 

İphone 6 nın kaynaklara göre TEMMUZ 2013 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.Ne diyelim apple bu gidişle bizi meraktan çatlatacak gibi görünüyor.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>